Mustafa Kemal Mh. 575 Sk. 12/A İskenderun / HATAY Çalışma Saatleri: 09.00 am - 18.00 ares@aresmedikal.com

Anestezi Cihazları

Akut Bakım Uzmanınız olarak günlük zorluklarınıza odaklandığımızdan emin oluruz. İşte bu yüzden, yeni ATLAN ailesi gibi, ergonomik tasarıma ve kullanıcı dostu işletime sahip, özgün ihtiyaçlarınıza uyarlanabilen geniş bir anestezi cihazları yelpazesi tasarladık. Hasta monitörizasyon çözümlerimiz ve aksesuarlarımızla birlikte entegre anestezi iş istasyonu, hastayla ilgili tüm verileri bakım noktasına getirir. Bu sayede tüm dikkatinizi güvenli, etkin ve hasta odaklı terapi kararları almaya verebilirsiniz.

Ventülatörler

Her Durum için Son Teknoloji Dräger Ventilatörler

Dräger, yoğun bakımda karşılaşabileceğiniz her durumun üstesinden gelmeniz için yardım etmeyi amaçlar. Yenilikçi yoğun bakım ventilatörlerimiz ve akciğer izleme monitörlerimiz gelişmiş ve en etkili hizmetler sunar. Dräger ventilatörleri yoğun bakımlarda akciğer koruma stratejilerini destekleyen ve hastaların solunum yönetimleri için en teknolojik çözümlerle yapılandırılabilir, yükseltilebilir ve gelişmiş hizmetler içerir. Ventilatörlerimiz, non-invaziv ve yüksek akış oksijen tedavisi de dahil olmak üzere birçok ventilasyon modunu standart olarak sunabilir. Kolay hasta nakli ve erken mobilizasyon sağlama seçenekleri ile her noktada hasta sonuçlarını ve klinik iş akışlarını iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

 

Hasta Monitörizasyon Sistemleri

Entegre ve verimli iş akışları – hastanenizin her yerinde

Dräger olarak, günümüzün dinamik sağlık hizmetleri ortamının, maliyetleri düşürürken klinik değeri genişleten çözümler gerektirdiğini biliyoruz. Bu yüzden hastane genelinde bir ölçekte akut bakım departmanlarında entegre, ekonomik ve üretken iş akışları oluşturmanıza yardımcı olan, hasta monitörizasyon sistemlerimiz gibi iş akışı verimliliğini artırmaya yardımcı ürünler ve yazılımlar sağlıyoruz. Bir yaşamsal belirtiler monitöründe veya hastane monitöründe kritik bilgilere anlık erişiminiz varsa, hemen o anda müdahale edebilir, hataları önleyebilir ve hastalarınızla ilgilenirken değerli zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Yenidoğan Kuvözleri ve termoregülasyon

Dräger bebek kuvözleri, yenidoğanların gelişimsel bakımını desteklemek için tasarlanmıştır. Akut bakım uzmanınız olarak size, gelişen akciğerleri, beyni, gözleri ve kulakları koruyabileceğiniz güvenli ve huzurlu bir ortam sağlayacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Kuvözlerimiz termoregülasyonun ve doğru ışık ve ses seviyelerinin bir arada çalışarak yenidoğana güvenli, stabil ve destekleyici bir şekilde bakım sağladığı YYBÜ’de, kişiselleştirilmiş bir mikro iklim oluşturmanıza yardımcıdır.

Fototerapi Lambaları ve Bilirubinometreler

Sarılık yönetiminde sonuçların iyileştirilmesi

Yenidoğan bebeklerde bilirubinin erken tespiti ve yenidoğan hiperbilirubinemisinin tedavisi için hassas, non-invaziv prosedürlerle sağlık personeline destek sağlıyoruz. Riskli hastalar erken dönemde ve hem bebeğe hem de ebeveynlere minimum stres ile tespit edilir, yeniden yatış oranlarının azaltılmasına yardımcı olur.

Ameliyat Ve Muayene Lambaları

Hassasiyet ve verimlilik için gelişmiş ameliyat lambası teknolojisi

Dräger’in ileri teknoloji ürünü ameliyat lambaları, muayene lambaları ve video sistemleri, kullanıldıkları her yerde üstün aydınlatma sunarlar. Dräger Polaris® ameliyat lambaları ailesi, sezgisel tasarımı ve hafif yapısıyla çok kolay kullanılır; zaman değerli olduğunda bu, önemli bir faktördür. Medikal lambalar portföyümüzü tamamlamak için ayrıca muayene lambaları ve gelişmiş multimedya bileşenleri de sunuyoruz.

X