Mustafa Kemal Mh. 575 Sk. 125/A İskenderun / HATAY Çalışma Saatleri: 09.00 am - 18.00 ares@aresmedikal.com

BEYİN CERRAHİ

Nörocerrahlarla yan yana

Beyin, omurga, omurilik ve periferik sinirler üzerindeki nöroşirurji işlemlerinin hassas planlama ve uygulamaları, cerrahın azami konsantrasyonunu gerektirir. Doğuracağı sonuçlar düşünülerek, her karar büyük bir dikkatle alınmalıdır. Her adım bazı riskler taşır, temkinli yaklaşmak gerekir. Her ameliyat hastanın ve akrabalarının ümitleri, korkuları ve tam iyileşme beklentileriyle yakından bağlantılıdır. Biz bu durumun ciddiyetini anlıyor ve nörocerrahların ortağı olarak onlara hassas, güvenilir ve yüksek kalitede çözümlerle destek olmayı görevimiz sayıyoruz. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi onların zorlu iş hayatını kolaylaştıracak, tüm dikkatlerini insanları kurtarmaya, ömürlerini uzatmaya ve yaşam kalitelerini yükseltmeye yönlendirmelerini sağlayacak şekilde tasarlıyoruz.

GENEL CERRAHİ

Tüm cerrahi işlemler için güvenilir ortağınız

Hatasızlık ve devamlılık, cerrahi bir prosedürün başarısı açısından hayati önem taşır. Bu nedenle cerrahi ekipten, kullanılan el aletlerinden ve operasyon öncesi, sırası ve sonrasındaki işlemlerden beklentiler de özellikle yüksektir.

  1. Braun ve Aesculap, tüm cerrahi işlemler için güvenilir ve saygın bir ortak olarak, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini birleştirerek cerrahi ekipler ve hastaneler için akıllı ve uygun maliyetli çözümler yaratırlar. Yüksek kalitede cerrahi el aletleri ve implantların yanı sıra yenilikçi yara kapatma ürünleri, anestezi ve post-operatif ağrı tedavisi için işlem çözümleri, hastanelerin steril malzemeleri, MDRO (Çoklu İlaç Dirençli Organizmalar) yönetimi ve enfeksiyon kontrolü – cerrahi için sistem ortağı olarak tüm bunları ve daha fazlasını sunmaktayız.

KALP CERRAHİ

Bir kalp meselesi: Kardiyotorasik cerrahi için minimal invaziv prosedürler

Kardiyotorasik operasyon olasılığı ile yüz yüze gelen birçok hasta, sternotomi ile ilgili olarak sternumun boylamasına insizyonu ve bundan kaynaklanan post-operatif ağrı gibi endişelerini dile getirmektedir. Halbuki göğsün tamamen açılması her zaman gerekli değildir. Günümüzde kalp kapağı, koroner baypas ve video yardımlı torasik cerrahi gibi operasyonlarda minimal invaziv prosedürler de mümkündür.

Gelişmiş 3D görüntüleme teknolojisi, yüksek kalite ve hassasiyette mikro el aletleri ve operasyon bölgesine engelsiz erişim için yenilikçi medikal teknoloji çözümlerimizle, biz de kardiyotorasik cerrahide minimal invaziv prosedürlere destek olmaktayız.

LAPAROSKOPİK CERRAHİ

Laparoskopi – Küçük insizyon, daha hızlı iyileşme

Her cerrahi işlem, hasta açısından stres demektir. Bu nedenle laparoskopide minimal invaziv bir cerrahi yaklaşım kullanılır – daha az invaziv işlemler genellikle daha kısa iyileşme süreleri demektir. Hasta normal hayatına daha çabuk dönebilir. Aynı zamanda, verilen bir ödün de yoktur: İşlemden beklenen başarı açık cerrahininkine eşit, hatta daha da yüksek olmalıdır. 

Laparoskopinin geleceğini şekillendirmeye yardımcı olmak istiyoruz. Özellikle görüntüleme, mühürleme & kesme çözümleri ve yüksek hassasiyetli el aletleri konularında yeni yaklaşımlar keşfetme isteğimizin güdüsüyle, el aletlerinin yanı sıra EinsteinVision® 3D kamera sistemi ile Caiman® ve DS apendektomi klipleri gibi damar mühürleme ve kapatma aletlerinin sistematik biçimde daha da geliştirilmesine odaklanıyoruz.

X